Prep. rozpuszczalne


Wysyła i płatności
Coldrex MaxGrip 10 saszetek Zobacz większe

Coldrex MaxGrip 10 saszetek

12,80zł

Darmowa wysyłka powyżej 249 zł!
Darmowa wysyłka powyżej 249 zł!

Dodaj do listy życzeń

Dostawa już od 10,00zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań - Za darmo!
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 1-2 dni robocze 12,90zł
Kurier Kurier "InPost" - 13,90zł
Kurier Kurier "InPost" za pobraniem - 15,90zł
Pocztex Kurier 48 Pocztex Kurier 48 - 11,90zł
Pocztex Kurier 48 Pobranie Pocztex Kurier 48 Pobranie - 13,90zł
Odbiór w Punkcie Odbiór w Punkcie . 10,00zł

* Dla zakupów powyżej 249,00zł darmowa dostawa!

Skład

1 saszetka zwiera:

1000 mg paracetamolu

10 mg chlorowodorku fenylefryny

40 mg witaminy C

oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę.

Zawiera cukier.

Działanie

Lek przeciw objawowm grypy i przeziębienia:

Obniża gorączkę

Zmniejsza ból głowy i gardła

Udrożnia nos i zatoki

Przeciwskazanie

Nie stosować jednocześnie innych leków przeciw grypie i przeziębieniu, leków udrażniajacych nos oraz innych preparatów które zawieraja paracetamol.

Stosowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 1 saszetka co 4 do 6 godzin nie przekraczać 4 saszetek na dobę.

Uwagi

Przechowywać w miejscu niedostępnymi niewidocznym dla dzieci.

Opinie

Napisz opinię

Coldrex MaxGrip 10 saszetek

Coldrex MaxGrip 10 saszetek

Może zainteresuje Cię jeszcze:

    Zapytaj farmaceutę

  • Zapytaj farmaceutę
  • Blog

  • Blog
  • Punkt odbioru osobistego

  • Punkt odbioru osobistego
  • Super cena:

  • Super cena:
  • Apteka Prokonsumencka

  • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę