Dziecko


Wysyła i płatności
Xylorin Alergia 20ml Zobacz większe

Xylorin Alergia 20ml

21,24zł

Darmowa wysyłka powyżej 249 zł!
Darmowa wysyłka powyżej 249 zł!

Dodaj do listy życzeń

Dostawa już od 10,00zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań - Za darmo!
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 1-2 dni robocze 12,90zł
Kurier Kurier "InPost" - 13,90zł
Kurier Kurier "InPost" za pobraniem - 15,90zł
Pocztex Kurier 48 Pocztex Kurier 48 - 11,90zł
Pocztex Kurier 48 Pobranie Pocztex Kurier 48 Pobranie - 13,90zł
Odbiór w Punkcie Odbiór w Punkcie . 10,00zł

* Dla zakupów powyżej 249,00zł darmowa dostawa!

Skład

Bentonite veegum, xanthan gum, glycerol monostearate, potassium phosphate, dipotassium phosphate, glycerin, sesame oil, water, spearmint oil. Produkt zawiera olej z nasion sezamu.

Działanie

XYLORIN ALERGIA działa na błonie śluzowej nosa, czyli bezpośrednio tam, gdzie zaczyna się reakcja alergiczna. Opatentowana technologia Nasya™ zastosowana w XYLORIN ALERGIA wykorzystuje mieszaninę olei i substancji powierzchniowo czynnych, które nadają mu wyjątkową zdolność przechodzenia z postaci żelowej w ciecz, ułatwiając rozprowadzenie. Po naniesieniu na błonę śluzową nosa XYLORIN ALERGIA powraca do swojej pierwotnej konsystencji żelu tworząc nieprzepuszczalną dla alergenów barierę. Ponieważ większość alergenów z powietrza dostaje się do organizmu przez nos, XYLORIN ALERGIA jest idealnym rozwiązaniem w przypadku kataru siennego i alergicznego nieżytu nosa. XYLORIN ALERGIA działa bezpośrednio na śluzówce nosa, czyli tam gdzie alergeny wywołują reakcję alergiczną. Żel w spoczynku, ciecz po wstrząśnięciu. XYLORIN ALERGIA przechodzi z postaci żelowej w ciecz ułatwiając dozowanie, a po naniesieniu na błonę śluzową nosa powraca do swojej pierwotnej konsystencji żelu tworząc nieprzepuszczalną dla alergenów barierę. Mikro-żel XYLORIN ALERGIA działa na trzech poziomach: 1. Opatentowana formuła umożliwia złagodzenie reakcji na pyłki już znajdujące się wewnątrz nosa. 2. Mgiełka z mikro-żelu tworzy barierę, aby zapobiec dalszemu zainfekowaniu śluzówki przez pyłki. 3. Przyczynia się do oczyszczania śluzówki nosa z alergenów. Wskazania Zastosuj XYLORIN ALERGIA jak tylko poczujesz, że Twój organizm zaczyna reagować na alergeny, zanim w pełni rozwinie się reakcja alergiczna. Jeśli reakcja alergiczna już wystąpiła XYLORIN ALERGIA może być stosowany jako środek pomocniczy przy leczeniu, aby przy kolejnym narażeniu na kontakt z alergenem zapobiec nasilaniu się objawów. Zaleca się stosowanie XYLORIN ALERGIA przed kontaktem z alergenami, co zapobiega przedostaniu się ich na błonę śluzową nosa ograniczając objawy alergii. Wskazania: katar sienny alergia na roztocza kurzu domowego alergia na sierść zwierząt kichanie cieknący katar przekrwienie błony śluzowej nosa swędzące/łzawiące oczy Odpowiedni dla sportowców, kobiet w cięży i karmiących piersią. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Przeciwskazanie

Nie należy używać tego produktu w przypadku nadwrażliwości na olej sezamowy lub inne składniki zawarte w produkcie. Ostrzeżenia: Zostały zgłoszone bardzo rzadkie przypadki reakcji alergicznych, z takimi objawami jak katar lub zatkany nos, miejscowa bolesność, suchość, świąd, obrzęk, łzawienie oczu lub wysypka. W takich przypadkach zastosowanie produktu należy natychmiast przerwać, jeśli objawy nie ustępują należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Stosowanie

Stosować od 1 do 2 aplikacji do każdego otworu nosowego, 2-3 razy dziennie (działa od 4 do 6 godzin po zastosowaniu). KROK 1 Przed użyciem XYLORIN ALERGIA, przynajmniej 4 razy silnie wstrząsnąć trzymając butelkę w pozycji pionowej. KROK 2 Obrócić butelkę do góry dnem i ponownie silnie wstrząsnąć minimum 4 razy. KROK 3 Zdjąć przezroczystą nasadkę. KROK 4 Przygotować dozownik przed pierwszym użyciem. W tym celu nacisnąć i przytrzymać białą nasadkę aplikatora przez około 5-10 sekund. Czynność powtórzyć aż do uzyskania pełnego rozpylenia. KROK 5 Pochylić się delikatnie do przodu. Trzymając butelkę w pozycji pionowej umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym. Nacisnąć jednokrotnie, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Zastosować do obydwu nozdrzy. KROK 6 Po podaniu przechylić na chwilę głowę do tyłu i oddychać normalnie przez nos.

Uwagi

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w temperaturze poniżej 27°C. Nie przechowywać w lodówce, ani nie zamrażać, gdyż niższa temperatura może mieć wpływ na wielkość kropli i działanie produktu . Po otwarciu zużyć w ciągu 90 dni. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zawiera substancji leczniczych i konserwantów. Nie zawiera konserwantów, alkoholu ani chemicznych substancji zapachowych. XYLORIN ALERGIA nie powoduje senności i jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Opinie

Napisz opinię

Xylorin Alergia 20ml

Xylorin Alergia 20ml

Może zainteresuje Cię jeszcze:

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Super cena:

 • Super cena:
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę