Dobra cena


Wysyła i płatności
Maxigra Max 50 mg x 4 tabl. Zobacz większe

Maxigra Max 50 mg 4 tabletki

34,31zł

Darmowa wysyłka powyżej 299 zł!
Darmowa wysyłka powyżej 299 zł!

Dodaj do listy życzeń

Dostawa już od 11,90zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań Odbiór osobisty Apteka Wielkopolska Poznań - Za darmo!
Kurier Kurier "InPost" - 13,90zł
Kurier Kurier "InPost" za pobraniem - 15,90zł
Pocztex Kurier 48 Pocztex Kurier 48 - 12,90zł
Pocztex Kurier 48 Pobranie Pocztex Kurier 48 Pobranie - 14,90zł
Odbiór w Punkcie Odbiór w Punkcie . 11,90zł

* Dla zakupów powyżej 299,00zł darmowa dostawa!

Skład

Substancją czynną preparatu jest sildenafil 50 mg. Jest on stosowany doustnie w celu poprawy erekcji u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu.

Działanie

Leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn.

Przeciwskazanie

. Nie możesz stosować preparatu, jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: • przeciwwskazania do aktywności seksualnej (np. ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego, w tym niestabilna choroba wieńcowa, ciężka niewydolność serca) • równoległe stosowanie z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. nitroprusydek sodu, azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci • równoległe stosowanie z lekami hamującymi aktywność fosfodiesterazy 5 (PDE5) lub z lekami zwiększającymi aktywność cyklazy guanylowej, takimi jak riocyguat, molsydomina • utrata wzroku w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego • ciężka niewydolność wątroby • niedociśnienie tętnicze (niższe niż 90/50 mm Hg) • niedawno przebyty udar lub zawał serca • dziedziczna degeneracja siatkówki (np. retinopatia barwnikowa). Nie stosować u osób do ukończenia 18. roku życia. Preparat nie jest wskazany do stosowania u kobiet. Po wprowadzeniu preparatu do obrotu, obserwowano przypadki ciężkich zaburzeń układu sercowo-naczyniowego, takie jak: zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, nagła śmierć sercowa, komorowe zaburzenia rytmu serca, krwotok wewnątrzmózgowy, przemijający napad niedokrwienny, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze. Większość osób, u których wystąpiły zaburzenia należała do grupy z czynnikami ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Preparat nasila obniżające ciśnienie tętnicze działanie azotanów. Należy zachować ostrożność stosując preparat u osób z chorobami predysponującymi do priapizmu (np. niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi, białaczka) lub anatomicznymi zniekształceniami prącia (np. wygięcie, zwłóknienie ciał jamistych, choroba Peyroniego). Stosowanie preparatu może być związane z wystąpieniem przedłużonych erekcji i priapizmu. W przypadku erekcji utrzymującej się ponad 4 godziny, należy niezwłocznie szukać fachowej pomocy medycznej. W przypadku niepodjęcia natychmiastowego leczenia priapizmu, może dojść do uszkodzenia tkanek prącia i trwałej utraty potencji. Ze względu na brak badań nie zaleca się stosowania preparatu w skojarzeniu z innymi metodami leczenia zaburzeń wzwodu ani z metodami leczenia nadciśnienia płucnego z zastosowaniem sildenafilu. W przypadku wystąpienia nagłych zaburzeń widzenia należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Stosowanie

Lek ten należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w tej ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Preparat ma postać tabletek powlekanych do stosowania doustnego. Stosuj preparat zgodnie z zaleceniami. Nie przekraczaj zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku, a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem. Dorośli mężczyźni: w przypadku wcześniejszego stosowania sildenafilu w dawce 50 mg , zalecana dawka wynosi 50 mg; w przeciwnym razie sildenafil w dawce 50 mg należy stosować tylko w przypadku, gdy dawka 25 mg nie była wystarczająca do uzyskania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku. Preparat należy przyjmować doustnie, około 1 godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Przyjęcie leku w trakcie posiłku może spowodować opóźnienie początku jego działania. Nie zaleca się stosowania preparatu częściej niż 1 raz na dobę

Uwagi

Preparat może wpływać na sprawność psychoruchową i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń/maszyn. Preparat może powodować zawroty głowy, zaburzenia widzenia i inne objawy, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń/maszyn oraz powodować zagrożenie podczas wykonywania tych czynności. Przed przystąpieniem do prowadzenia pojazdów lub obsługiwania urządzeń/maszyn, należy sprawdzić indywidualną reakcję na lek i zachować ostrożność.

Opinie

Napisz opinię

Maxigra Max 50 mg 4 tabletki

Maxigra Max 50 mg 4 tabletki

Może zainteresuje Cię jeszcze:

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę