Dla dzieci


Wysyła i płatności

Dla dzieci Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Żywienie

  Dieta małego dziecka powinna być zbilansowana, ponieważ na etapie intensywnego wzrostu i rozwoju wszystkich ważnych narządów niezbędna jest ogromna dawka składników odżywczych. Do żywienia dzieci warto używać rekomendowanego przez specjalistów pokarmu.


  Pierwsze miesiące życia to czas, kiedy karmienie piersią wystarcza za cały jadłospis. Często zdarza się jednak, że jest ono niewskazane, na przykład z powodu alergii, lub po prostu nie wystarcza, wtedy warto sięgnąć po sprawdzone mleko w proszku. Kiedy pociecha wkracza na etap poznawania nowych smaków, przydadzą się również herbatki owocowe, kaszki oraz kleiki o takich smakach jak ryż lub marchewka. Pomogą jej one zdrowo się rozwijać i wzmocnią odporność.


  Trudno wskazać rodziców, którym nie zależałoby na żywieniu dziecka w sposób w pełni dla niego bezpieczny i wartościowy. Wysokiej jakości mleka oraz dania gwarantują im, że robią to we właściwy sposób.

 • Pieluchy

  Typowe zakupy rodziny wzbogacają się o kilka elementów, kiedy pojawia się w niej niemowlę. Jednym z najbardziej charakterystycznych są pieluchy - czasem aż trudno uwierzyć, jak dużo tak malutka osóbka jest w stanie ich zużyć. Najwygodniej jest zamówić duży zestaw, by zawsze mieć w domu zapas.


  Poszczególne rodzaje pieluszek różnią się od siebie, ponieważ są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. By dobrać właściwe, trzeba znać aktualną wagę swojej pociechy i sprawdzić, czy mieści się ona w przedziale wskazanym na danym opakowaniu. Używanie dobrego rozmiaru gwarantuje, że będzie jej wygodnie przez cały czas. Ponadto, by ułatwić sobie rytuał przewijania, warto mieć również podkładki higieniczne, które zapobiegają zabrudzeniom innych powierzchni i zapewniają sterylność.


  Dla młodych rodziców, kosmetyki, akcesoria i oczywiście jednorazowe pieluszki są niezbędne, by mogli otoczyć swoje dziecko odpowiednią troską.

 • Akcesoria

  Pierwsze miesiące życia dziecka to szczególny okres dla jego rodziców. Muszą oni wtedy przyzwyczaić się do nowej, wspaniałej, ale i odpowiedzialnej roli, którą przyszło im pełnić oraz szczególnie troszczyć się o maluszka. Pomogą im bezpieczne i skuteczne akcesoria dla dzieci.


  Są to na pierwszy rzut oka drobiazgi, ale każdy, kto ma w domu niemowlę, z pewnością wie, jak bardzo się one przydają. Na wyposażeniu dziecięcego pokoiku powinien być między innymi zestaw butelek na mleko, smoczki i gryzaki. Z kolei kiedy zdarzy się choroba, nie może zabraknąć gruszki do odciągania zalegającej wydzieliny z noska. Dla starszych pociech polecamy również plastry z kolorowymi motywami, czy też kubki-niekapki.


  Dzięki praktycznym akcesoriom pielęgnacja dziecka w aptece internetowej Hiperpharm stanie się zdecydowanie łatwiejsza dla rodziców. Jak wiadomo, każda pomoc się przydaje, kiedy w rodzinie pojawia się mała, ale bardzo wymagająca istotka.

 • Pielęgnacja

  Niemowlęta i małe dzieci mają wyjątkowe potrzeby, nieporównywalne z osobami dorosłymi. Do ich właściwej pielęgnacji rodzice potrzebują zatem całego szeregu kosmetyków, które nie tylko będą świetnie działać, ale również pozwolą uniknąć podrażnień.


  Najbardziej problematyczną częścią codziennych obowiązków osób zajmujących się maluszkiem jest zwykle przewijanie. By dziecko lepiej znosiło noszenie pieluszki, warto wykorzystać sprawdzone środki, takie jak maść pośladkowa, zasypka, krem przeciw odparzeniom lub delikatne chusteczki nawilżające. Z kolei kąpiel będzie spokojna, jeśli zastosuje się oliwki i szampony bez zbędnych substancji sztucznych, które nie podrażniają skóry ani oczu.


  To oczywiście tylko wybrane z kosmetyków pielęgnacyjnych dla najmłodszych. W ofercie apteki można znaleźć wszystko, czego potrzeba w pierwszych miesiącach i latach życia dziecka, by zapewnić mu higienę oraz pełen komfort.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę