Sprzęt medyczny


Wysyła i płatności

W naszej aptece oferujemy sprzęt medyczny niezbędny do podstawowej diagnostyki oraz profilaktyki wielu chorób.


Są to m.in. domowe termometry analogowe i elektroniczne, ciśnieniomierze, glukometry, ale także irygatory do wykonywania płukania zatok przynosowych.


Oferowany przez nas sprzęt medyczny posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikacje odpowiednich instytucji. Wybieramy sprzęt medyczny renomowanych marek, najwyższej jakości. Dzięki temu możemy być pewni, że przekazujemy narzędzia do podstawowej diagnostyki, które przysłużą się w profilaktyce i diagnozowaniu różnych schorzeń i chorób.

Sprzęt medyczny Jest 1 produkt

Podkategorie

 • Glukometry, nakłuwacze

  Osoby cierpiące na cukrzycę muszą często sprawdzać poziom cukru we krwi. W ich podstawowym ekwipunku medycznym powinien więc znaleźć się sprzęt medyczny, który umożliwi wykonywanie przez nich takich badań samodzielnie.


  Glukometry i nakłuwacze umożliwiają diabetykom regularne badania poziomu cukru. Glukometry swoje działanie opierają najczęściej na testach paskowych. W naszej ofercie dostępne są testy paskowe jednorazowego użytku pozwalające badać stężenie glukozy we krwi.


  Pacjenci mogą stosować również nakłuwacze. U nas można zakupić specjalne igły, do stosowania w popularnych nakłuwaczach.  


  Glukometry i nakłuwacze oraz niezbędne do nich akcesoria to sprzęt, który może uratować życie cierpiącym na cukrzycę. W ich przypadku regularne sprawdzanie poziomu cukru jest bowiem szczególnie istotne.

 • Pozostałe

  Domowa apteczka to najczęściej zestaw podstawowych leków i akcesoriów medycznych. Często uzupełniona jest także o sprzęt medyczny umożliwiający dokonanie pomiaru temperatury, przygotowanie inhalacji czy irygację.


  Sprzęt medyczny do irygacji zatok powinien znaleźć się w domu każdego alergika i osoby cierpiącej na schorzenia zatok czy borykającej się z częstym katarem. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko zestawy do profilaktycznego i leczniczego płukania zatok przynosowych, ale także pozostałe akcesoria uzupełniające domowy sprzęt medyczny. Są to m.in. specjalne mieszanki soli do przygotowania roztworów do płukania górnych dróg oddechowych.


  Oferujemy również podstawowe akcesoria do przeprowadzania badań w przychodniach i gabinetach lekarskich, np. żel, który jest potrzebny do przeprowadzenia badań USG.

 • Apteczki

  Na wyposażeniu samochodów obowiązkowo powinny znaleźć się apteczki. Jest to też sprzęt medyczny, który warto mieć ze sobą w podróży, na wakacyjnych wyjazdach, campingach czy obozach. Przyda się również w domu, jako uzupełnienie podstawowych narzędzi i leków do szybkiej pomocy w drobnych wypadkach.


  Oferowane przez nas apteczki samochodowe i inne zestawy podstawowych akcesoriów medycznych zawierają wszystko, co potrzebne do opatrzenia ran, oparzeń i drobnych urazów. Akcesoria zawarte w apteczce mogą służyć też jako tymczasowe opatrunki czy temblaki dla pacjentów oczekujących na profesjonalną pomoc medyczną.


  Zawartość apteczki to przede wszystkim kompresy i gazy jałowe, opatrunki i opaski, a także plastry na skaleczenia. Na podstawowym wyposażeniu można znaleźć także rękawiczki jednorazowe oraz maseczkę do wykonania sztucznego oddychania.

 • Ciśnieniomierze...

  Wybierz jedną z poniższych kategorii:

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę