Pieluchomajtki, Wkładki


Wysyła i płatności

Pieluchomajtki, Wkładki Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Tena

  Pacjentom z problemami układu moczowego polecamy pieluchomajtki i wkładki renomowanej marki Tena.


  Pieluchomajtki Tena dostępne są w różnych rozmiarach, w anatomicznych kształtach dostosowanych do płci pacjenta. Produkty przeznaczone są dla osób z dolegliwościami takimi jak nietrzymanie moczu. Można je nosić jak bieliznę, dają wtedy dodatkową ochronę, poczucie komfortu i bezpieczeństwa.


  Wkładki Tena Lady są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dopasowują się do budowy anatomicznej kobiet, zapewniając ochronę przed wilgocią, ale również przewiewność. Zapewniają uczucie świeżości i umożliwiają skórze oddychanie.


  Produkty takie jak pieluchomajtki, wkłady i podkłady pozwalają na utrzymanie higieny i czystości.

 • Hartmann

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchomajtki i wkładki renomowanych marek takich jak Hartmann. Są one pomocne w utrzymaniu higieny przy schorzeniach związanych z układem moczowym.


  Pieluchomajtki, wkładki i podkłady higieniczne Hartmann dostępne są w różnych rozmiarach, więc pacjent może wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Marka Hartmann produkuje pieluchomajtki i wkładki dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


  Produkty mają budowę dopasowaną do anatomii i budowy wewnętrznej organizmu, dlatego warto wybierać produkty dedykowane dla płci.

 • Seni

  Seni to jeden z najbardziej znanych producentów artykułów higienicznych, przydatnych szczególnie w pielęgnacji osób obłożnie chorych i w podeszłym wieku.


  Pieluchomajtki i wkładki Seni dostępne są w rozmiarach dla dzieci i dorosłych, dla każdej płci. Wszystkie produkty stworzone są w taki sposób, by jak najlepiej dbać o zdrowie i higienę pacjentów - wkłady są niezwykle chłonne, ale przewiewne, zapewniając skórze oddychanie.


  Dostępne w naszej ofercie pieluchomajtki i wkładki polecane są, zarówno pacjentom leżącym, jak i tym, którzy żyją aktywnie. Wyjątkową chłonnością charakteryzuje się linia Super, a Seni Active zapewnia maksymalny komfort użytkowania, gdyż przypomina bieliznę - zakłada się ją i zdejmuje w bardzo prosty sposób. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i wygodę.

 • Pozostałe

  Oferujemy bardzo szeroki wybór artykułów higienicznych niezbędnych do ochrony i przy schorzeniach układu moczowego.


  Osobom borykającym się z chorobami układu moczowego szczególnie przydadzą się pieluchomajtki, wkładki czy podpaski. Chłonne wkłady gwarantują wiązanie płynów i wilgoci i umożliwiają higieniczne funkcjonowanie, szczególnie w przypadku chorych, którzy nie mogą się poruszać o własnych siłach. Podkłady higieniczne to akcesoria polecane w codziennej pielęgnacji obłożnie chorych. Pomagają zachować higieniczną czystość - można je łatwo wymieniać, bez narażania chorego na ból i niedogodności.


  Pieluchomajtki i wkładki polecane są pacjentom przy każdym stopniu schorzeń związanych z nietrzymaniem moczu. Mogą być wykorzystywane zarówno przez osoby leżące, jak i te, które prowadzą aktywny tryb życia.

 • Pielęgnacja

  Układ moczowy wymaga odpowiedniej troski. We wszelkich schorzeniach związanych z ujściem dróg moczowych i narządów płciowych ważna jest delikatna pielęgnacja.


  W naszej ofercie pacjenci znajdą wiele produktów, dzięki którym możliwa jest odpowiednia pielęgnacja układu moczowego. Są to przede wszystkim specjalistyczne żele i płyny do higieny. Polecamy również delikatne pianki i emulsje do mycia wrażliwych okolic.


  W przypadku osób obłożnie chorych bardzo ważna jest pielęgnacja całego ciała, w tym także odpowiednie zadbanie o higienę układu moczowego. Przydatne będą w takich sytuacjach delikatnie oczyszczające chusteczki, które nawilżają skórę i działają przeciwzapalnie oraz kremy pielęgnujące (natłuszczające, nawilżające i ochronne). Chusteczki nawilżane doskonale sprawdzają się także w podróży.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę