Materiały opatrunkowe i higieniczne


Wysyła i płatności

Materiały opatrunkowe i higieniczne Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Opatrunki specjalistyczne

  Są sytuacje, kiedy zwykły plaster lub bandaż zdecydowanie nie wystarcza. Wtedy każdy będzie zadowolony, że zaopatrzył się w opatrunki specjalistyczne na tego typu okoliczności.


  Wybór materiałów opatrunkowych jest bardzo szeroki, ponieważ niemal każdy typ obrażenia potrzebuje nieco innego podejścia. Obok stosunkowo często spotykanych kompresów jałowych oraz okładów chłodzących lub rozgrzewających, można zauważyć paski przeznaczone do zamykania ran, opatrunki hydrokoloidowe, maści bakteriobójcze, plastry unieruchamiające, czy też opatrunki piankowe na odleżyny. Stosuje się je rzadziej, ale za to ich działanie jest wyjątkowo skuteczne.


  Dzięki różnym rodzajom opatrunków specjalistycznych interwencja w nagłych wypadkach jest nie tylko skuteczniejsza, ale i bardziej bezpieczna. Są one bardzo cennym wyposażeniem apteczki w domu, w pracy i w samochodzie.

 • Pozostałe

  Środków higienicznych i opatrunkowych w domu nigdy za wiele. Nie wiadomo przecież, kiedy do interwencji w nagłych wypadkach, nie wspominając o codziennym zastosowaniu niektórych z nich. Obok plastrów, bandaży, czy środków dezynfekujących, można wymienić całą gamę pozostałych akcesoriów.


  W tej części naszego asortymentu można znaleźć przede wszystkim takie produkty, które wykorzystuje się na co dzień. Należą do nich chusteczki higieniczne w podręcznych opakowaniach lub w kartonikach, płatki i patyczki kosmetyczne oraz wata. Bardziej wymagający klienci, na przykład placówki medyczne, zaopatrzą się tutaj również w rękawice, maski chirurgiczne, czy też dozowniki do płynów odkażających. Pozwolą one na pełne bezpieczeństwo pracy z osobami chorymi.


  Nie od dziś wiadomo, że higiena jest podstawą zachowania zdrowia. Warto o tym pamiętać i dbać o wyposażenie swojego domu lub instytucji w odpowiednie materiały.

 • Dezynfekcja i odkażanie

  Domową apteczkę tworzą zazwyczaj leki bez recepty na podstawowe dolegliwości, ale również środki opatrunkowe oraz przeznaczone do dezynfekcji i odkażania. Te ostatnie dostępne są w naszej aptece internetowej Hiperpharm w wielu praktycznych wariantach.


  Jeśli któremukolwiek z domowników lub gości zdarzy się naruszyć skórę poprzez rozcięcie, otarcie lub oparzenie, warto mieć pod ręką środek, którym można by polać zranione miejsce w celu oczyszczenia oraz zmniejszenia ryzyka wystąpienia infekcji. Zależnie od rodzaju obrażenia, sprawdzi się jodyna, olejek, spirytus salicylowy, gencjana lub woda utleniona. Wiele z nich nadaje się również do stosowania na różnego rodzaju wysypki, stany zapalne oraz obrzęki tkanek miękkich.


  Potrzeba użycia preparatu do dezynfekcji i odkażania może się zdarzyć w każdej chwili, dlatego nie powinno zabraknąć go w żadnym domu - bez nich zakładanie opatrunków nie będzie w pełni skuteczne.

 • Opatrunki tradycyjne
na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 18 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę