Odchudzanie i oczyszczenie organizmu


Wysyła i płatności

Odchudzanie i oczyszczenie organizmu Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Prep. z L-karnityną

  Jednym z produktów wspomagających odchudzanie, które można nabyć w naszej aptece internetowej, są preparaty z L-karnityną. Jest to naturalna substancja, zwana inaczej witaminą BT.


  Preparaty w formie kapsułek i tabletek, również takich do ssania, polecane są osobom dbającym o regularną aktywność fizyczną oraz dobrą kondycję, którym zależy na przyspieszeniu procesów metabolicznych, redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej podczas wysiłku fizycznego, zmniejszeniu uczucia głodu, a także oczyszczeniu organizmu z toksyn.


  Suplementy diety z L-karnityną mogą być uzupełnieniem diety dla sportowców, osób, które chcą utrzymać swoją uwagę, a także wegetarian ze względu na małe ilości spożywanego mięsa.

 • Prep. z CLA

  Jednym z polecanych preparatów na odchudzanie są te zawierające CLA, czyli kwas linolowy. Składnik ten pomaga w blokowaniu wchłaniania tłuszczu z pożywienia do komórek, co powoduje, że ilość tłuszczu się zmniejsza przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej.


  W naszej aptece internetowej znajdują się preparaty z CLA występujące między innymi w połączeniu z wyciągiem z zielonej herbaty, ananasem i chromem oraz L-karnityną.


  Polecane szczególnie tym osobom, które prowadzą siedzący tryb życia i mają problemy z utratą zbędnych kilogramów.

 • Pozostałe

  Każdego dnia w organizmie człowieka gromadzą się różnego rodzaju substancje, a także toksyny, które są przyjmowane razem z pokarmem. Dlatego tak istotne jest regularne oczyszczanie organizmu z toksyn.


  Nagromadzenie szkodliwych składników w organizmie może powodować uczucie przemęczenia, złe samopoczucie, a także spadek sprawności fizycznej i psychicznej, co znacznie obniża komfort życia. Organizm doskonale radzi sobie samodzielnie z oczyszczaniem toksyn, ale tylko wtedy, gdy nie są to duże ilości. Problem może pojawić się, gdy toksyn jest za dużo i kumulują się w ciele.


  We wspomaganiu przywracaniu witalności, uwalnianiu zgromadzonych w tkance tłuszczowej komórek tłuszczowych i usprawnienia procesów metabolicznych pomocne mogą stać się preparaty na odchudzanie i oczyszczanie organizmu, które oferujemy w naszej aptece internetowej.

 • Prep. z chromem

  Preparaty z chromem przykładają się do przyspieszenia spalania tłuszczów, dlatego przy połączeniu w aktywnością fizyczną i odpowiednio dobraną dietę wspomagają odchudzanie organizmu.


  Naturalne pokłady chromu w ciele mogą okazać się czasem niewystarczające – z taką sytuacją najczęściej spotykają się osoby skarżące się na schorzenia układu pokarmowego i nerek, a także te które bardzo intensywnie się odchudzają. Oznakami niedoboru tego metalu mogą być drażliwość, zmęczenie, wysoki poziom cukru, a także cholesterolu we krwi, często też bóle głowy.


  Dzięki odpowiedniemu poziomowi chromu w organizmie nie straszne będą już napady głodu i niepohamowany apetyt na słodycze, które przyczyniają się do przybierania na wadze.


  W naszej aptece internetowej polecamy preparaty z chromem w formie tabletek, również tych musujących.

 • Prep. z błonnikiem

  Błonnik jest niezwykle ważnym elementem codziennej diety. To właśnie on zapobiega takim schodzeniom, jak otyłość, miażdżyca czy cukrzyca. Odgrywa bardzo dużą rolę w odchudzaniu, ponieważ wchłania wodę i powoduje szybsze uczucie sytości, ograniczając w ten sposób wzmożone łaknienie. Powinny po niego sięgać osoby, które dbają o dietę i nie chcą przybrać na wadze.


  Przy niedoborze błonnika wskazane jest jego dodatkowe uzupełnianie w celu utrzymania prawidłowej mikroflory w jelitach. W naszej aptece internetowej oferujemy różnego rodzaju preparaty z błonnikiem w postaci tabletek, proszku czy saszetek do sporządzenia roztworu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę