Preparaty homeopatyczne


Wysyła i płatności

Preparaty homeopatyczne Jest 16 produktów.

Podkategorie

 • Lehning

  Naturalne leki homeopatyczne pomagają zwalczyć objawy grypy, przeziębienia, dolegliwości żołądkowe, stres i wiele innych schorzeń. Preparaty homeopatyczne Lehning mają naturalne pochodzenie i charakteryzują się wysoką skutecznością działania.


  Dostępne w naszej ofercie leki homeopatyczne mają postać granulek, tabletek, syropów czy kropli, a ich aplikacja nie sprawia problemu.


  Preparaty homeopatyczne Lehning przygotowane są dla osób cierpiących na różne dolegliwości - od bóli reumatycznych, przez przeziębienia, problemy układu oddechowego po dolegliwości żołądkowe.


  Większość preparatów w homeopatii mogą bezpiecznie stosować dorośli i dzieci pow. 6 roku życia.

 • Heel

  Na różne dolegliwości pomogą preparaty homeopatyczne Heel. Ta niemiecka marka jest jednym z czołowych producentów leków homeopatycznych na świecie.


  Złożone preparaty homeopatyczne Heel w postaci tabletek, kropli doustnych mogą być stosowane w okresie wzmożonej zachorowalności na grypę i przeziębienia, ale także przy innych dolegliwościach - część z nich zaleca się w zapaleniu migdałków (angina), wspomagająco w leczeniu biegunek i problemów trawiennych, inne mają działanie uspokajające.


  Kremy i żele marki Heel pomagają na problemy skórne. Niektóre z nich łagodzą świąd, stan zapalny i suchość skóry przy atopowym zapaleniu skóry, inne są pomocne w łagodzeniu dolegliwości spowodowanych ukąszeniami owadów czy oparzeniami słonecznymi.

 • Boiron
 • Sanum

  Dostępne w naszej ofercie preparaty homeopatyczne Sanum to przede wszystkim leki wspomagające układ pokarmowy. Przeciwdziałają objawom takim jak wzdęcia, odbijanie, nudności, nadkwaśność żołądka czy pomocniczo w zespole jelita drażliwego.


  Preparaty homeopatyczne Sanum oczyszczają organizm z nadmiaru kwasów, który może przyczyniać się do problemów z przemianą materii. Wpływają korzystnie na utrzymanie naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej i dzięki temu regulują pracę wielu narządów.


  Leki marki Sanum dostępne w naszej ofercie polecane są również w dolegliwościach związanych z zespołem jelita drażliwego, który objawia się bólami brzucha, problemami z wypróżnianiem i wzdęciami.

 • Dagomed

  Dostępne w naszej ofercie preparaty homeopatyczne Dagomed polecamy szczególnie w przeziębieniu i stanach o przebiegu podobnym do grypy.


  Homeopatyczny syrop na kaszel działa wspomagająco w zachowaniu fizjologicznego oczyszczania dróg oddechowych i hamuje odruch kaszlowy. Dlatego szczególnie zalecany jest w przypadku kaszlu suchego oraz drapanie w gardle. Może być stosowany również w kaszlu mokrym, gdyż wykazuje działanie rozrzedzające gęstą wydzielinę i ułatwia odkrztuszanie. Preparaty homeopatyczne Dagomed mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci od 6 roku życia.

 • Pozostałe

  Polecamy preparaty homeopatyczne na bazie ziół i naturalnych ekstraktów, które pomagają w leczeniu różnych dolegliwości.


  Homeopatia to dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, która w dużej mierze opiera się na substancjach pozyskiwanych z natury.


  Dostępne w naszej ofercie tabletki i kapsułki homeopatyczne działają wspomagająco w leczeniu przeziębień, w stanach zapalnych migdałków czy gardła, ale także w objawach mastodynii (bolesność piersi).


  Maści pomogą przeciwdziałać opuchliźnie, przyspieszą procesy regeneracji naskórka, usprawniają krążenie w ściankach naczyń włosowatych. Nafta destylowana znana jest ze swoich leczniczych właściwości - wspiera odporność organizmu, jest pomocna w niestrawności, przy zawrotach głowy, a także w chorobie lokomocyjnej.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 16 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę