Zioła i preparaty ziołowe


Wysyła i płatności

Zioła i preparaty ziołowe Jest 13 produktów.

Podkategorie

 • Zioła Fix

  O dobroczynnym działaniu ziół wiedziały już nasze babcie. Warto wykorzystać moc ziół w leczeniu wielu dolegliwości. W naszej ofercie znajdziecie wiele herbatek ziołowych. Zioła Fix umożliwiają przygotowanie napojów i naparów korzystnie wpływających na nasze zdrowie.


  Polecamy zioła fix w postaci torebek i saszetek do zalewania. W naszej ofercie dostępne są zioła fix jednoskładnikowe i specjalnie skomponowane mieszanki na wiele różnych dolegliwości i dostosowane do potrzeb wielu pacjentów. Są to np. zioła fix dla matek karmiących, dla dzieci, herbatki rozgrzewające, uspokajające czy energetyzujące. Część z nich jest zalecanych do regularnego stosowania, a część stosuje się doraźnie - w momencie wystąpienia dolegliwości.

 • Zioła sypane

  Zioła sypane dostępne w naszej ofercie to m.in. susze z różnych ziół i owoców do przygotowywania napojów i naparów korzystnie wpływających na nasze zdrowie. Polecamy m.in. liście czystka do przygotowywania herbatki do codziennego picia.


  Dostępne są również inne zioła sypane, często stosowane w różnych dolegliwościach, np. nasiona kopru włoskiego, kwiat głogu czy koszyczek rumianku. Taka forma ziół pozwala na indywidualne dawkowanie i przygotowywanie większej ilości naparu za jednym razem. Zioła sypane mogą być wykorzystywane również do samodzielnego przygotowywania mieszanek ziołowych.


  W naszej ofercie ziół sypanych dostępne są też m.in. nasiona babki płesznik, które można dodawać do potraw. Wpływają one korzystnie na pracę jelit.

 • Oleje i olejki

  Oleje i olejki z ekstraktami ziołowymi polecamy pacjentom z różnorodnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Są to preparaty ziołowe o wielokierunkowym działaniu, wiele z nich można stosować zarówno zewnętrznie, w stanach zapalnych skóry lub jako uzupełnienie pielęgnacji skóry i włosów, a także wewnętrznie - dodając je do potraw lub napojów.


  Znajdziecie u nas oleje i olejki bio, czyli naturalne i bardzo wysokiej jakości. Mają one znaczenie lecznicze oraz kosmetyczne. Polecamy oleje m.in. z avocado, oregano, czarnuszki, arganowy czy z pestek: dyni, moreli oraz różnych orzechów.


  W naszej ofercie znajdziecie również oleje tłoczone na zimno, o bardzo korzystnym działaniu na organizm, np. olej lniany.

 • Pozostałe

  W naszej ofercie znajdziecie różne zioła i preparaty ziołowe, które pomagają wielu pacjentom w przezwyciężaniu dolegliwości bólowych i związanych z różnego typu chorobami.


  Oferujemy preparaty ziołowe w postaci płynów do stosowania zewnętrznie i doustnie, a także wyciągi ziół w tabletkach, pastylkach i kapsułkach. Umożliwiają one dobroczynne działanie ziół nawet w przypadku pacjentów, którzy nie lubią ich smaku i nie chcą wypijać ich w formie herbatek lub przyjmować syropów czy płynów. Kapsułki umożliwiają jednorazowe podanie większej dawki dobroczynnej substancji zawartej w wyciągu ziołowym.


  Naszym pacjentom polecamy zioła i preparaty ziołowe, które w naturalny sposób mogą wspomóc walkę z różnymi dolegliwościami.

 • Soki i syropy

  Soki i syropy ziołowe i z naturalnymi wyciągami z roślin i owoców to jedna z najstarszych metod przyjmowania substancji leczniczych. W naszej ofercie znajdziecie 100%, naturalne soki i syropy, które dzięki swoim dobroczynnym właściwościom wspomogą organizm w walce z wieloma dolegliwościami.


  Soki i syropy warto stosować również w profilaktyce wielu chorób i jako preparaty ułatwiające utrzymanie zdrowia organizmu. Polecamy m.in. sok z aloesu z naturalnym miąższem, soki z acai, bio soki owocowe i warzywne oraz syropy takie jak syrop z czarnego bzu, syrop malinowy czy z pączków sosny. Jako alternatywa dla cukru i innych substancji słodzących polecamy zdrowe syropy: kolonowy i z agawy.

 • Nalewki i wyciągi

  W naszej ofercie znajdziecie preparaty ziołowe w formie nalewek czy wyciągów na różnego typu schorzeniach. Polecamy nalewki i wyciągi z ziół, które w naturalny sposób łagodzą wiele powszechnych dolegliwości.


  Ziołowe nalewki i wyciągi są u nas dostępne w formie płynów doustnych, kropli czy płynów do stosowania zewnętrznego - na skórę. Dostępne są preparaty ziołowe na problemy skórne, o działaniu przeciwzapalnym czy dezynfekujące. Nalewki i wyciągi doustne to m.in. walerianowe krople uspokajające, nalewki na trawienie czy krople żołądkowe.


  Stosowanie ziołowych preparatów leczniczych znane jest od wieków, jako naturalna metoda radzenia sobie z różnymi problemami medycznymi. Przed ich użyciem warto zasięgnąć opinii lekarza lub farmaceuty, który doradzi, jak dawkować tego typu preparaty.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 13 elementów

  Zapytaj farmaceutę

 • Zapytaj farmaceutę
 • Blog

 • Blog
 • Punkt odbioru osobistego

 • Punkt odbioru osobistego
 • Produkty firmy Solgar

 • Produkty firmy Solgar
 • Apteka Prokonsumencka

 • Apteka Prokonsumencka

eBiuletyn-Newsletter

Aktualności

Poleć stronę